Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi.

Opublikowano: 2021-03-01
Od lat staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i spełniać ich wysokie wymagania. Doświadczenie nauczyło nas jak ważne jest projektowanie technologii tak, aby sprawdzała się w najtrudniejszych warunkach. Nasze zaangażowanie docenili sąsiedzi zza wschodniej granicy.

Dziś możemy pochwalić się kolejną, nowo oddaną linią technologiczną do produkcji pelletu drzewnego na terenie Białorusi. Nowoczesny zakłady produkcyjny został wyposażone w urządzenia do przetwarzania biomasy, w których zastosowano najnowsze rozwiązania. Wszystkie urządzenia tworzymy z myślą o optymalizacji pracy linii technologicznych i osiągnięciu najwyższej jakości produktu końcowego. Efekt naszej pracy mogą Państwo zobaczyć poniżej:
Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi. Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi. Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi. Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi. Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi. Cedrus dostawcą technologii do produkcji pelletu drzewnego na Białorusi.